Sportovní vybavení a potřeby

ACRA Rotoped programovatelnýs běžeckými aplikacemi) BC85E

Neodolatelný produkt ACRA Rotoped programovatelnýs běžeckými značky Acra dostanete aktuálně na našich stránkách ve slevě! Právě nyní za skvělou cenu 7 996 Kč.
EAN: 8595042725872
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Acra
7 996

Ergonometrický PROGRAMOVATELNÝ ROTOPED s možností použití mobilních aplikací a bluetooth připojením BC85 E představuje špičkový model rotopedu se všemi moderními prvky, které se od takovéhoto posilovacího stroje očekávají. Stroj je dodáván s adaptérem pro zapojení do sítě ( počítač i motor zátěže je napájen ze sítě – spotřeba je cca 10 Wattů za 1 hodinu, není třeba napájení bateriemí ). To umožňuje plně automatickou regulaci zátěže dle zvoleného programu a s možností použití běžeckých aplikací pomocí bluetooth připojení chytrých telefonů. Pro používání mobilních aplikací doporučujeme programy KINOMAP. Jedná se o perfektně propracovaný posilovací stroj s přednastavenými programy s následujícími parametry:

  • magnetická brzda ovládaná elektromotorem se 16 stupni zátěže
  • hmotnost setrvačníkového kola 9 kg
  • středová osa je uložena na kvalitních kuličkových ložiscích
  • převod plochým řemenem – tichý chod stroje, který lze využívat bez omezení v obytném prostoru. Tichý chod nezpůsobuje hluk, kterým by bylo rušeno okolí.
  • funkce computeru: SCAN – opakované postupné zobrazování všech měřených údajů, ČAS, VZDÁLENOST, KALORIE, HAND PULSE, RYCHLOST, Body fat, Test fyzické kondice (RECOVERY), Funkce hlídání tepové frekvence při cvičení (HRT), výkon ve wattech. Počítač má 7 základních cvičebních režimů a celkem 20 různých programů : běžný provoz bez programování,1 uživatelský program s možností individuálního nastaveníí, 12 přednastavených profilů tratě, 4 kardio – s možností nastavení limitní výše tepové frekvence při cvičení, 1 watt program, body fat program .
  • Možnost použití aplikací napojených přes tablet nebo mobilní telefon. Doporučujeme použití aplikací KINOMAP, které nabízejí širokou škálu použití s možností placených rozšířených funkcí podle vlastního přání.
  • Elliptical při použití aplikací reaguje na profil tratě přidáváním nebo ubíráním zátěže v závislosti na profilu zobrazované trasy podle reálných map, které si lze libovolně vybírat.
  • 7″ LED obrazovka zobrazuje veškeré potřebné údaje o cvičení.
  • rozměr stroje – 96 x 51 x 154 cm, hmotnost – 34 kg, nosnost – 150 kg
  • spotřeba elektřiny je 10 Wattů za 1 hodinu – zanedbatelná spotřeba

Doporučené do výšky postavy do 200 cm.