Sportovní vybavení a potřeby

ACRA Vodotěsný batoh IPEON 30 L BA30-ZL

Oblíbený a akční kousek ACRA Vodotěsný batoh IPEON 30 značky Acra je k získání aktuálně za nejnižší cenu. Cena již od 950 Kč.
EAN: 8595042748468
ACRA Vodotěsný batoh IPEON 30
Ověřit dostupnost
Značka: Acra
950

Vodotěsný kombinovaný batoh s lodním vakem IPEON 30 o objemu 30 litrů slouží jako ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy při horské turistice a při různých aktivitách na vodě. Líbivá černožlutá kombinace barev spolu s ostatními praktickými doplňky v černé barvě vytvářejí atraktivní vzhled batohu. Nepromokavý materiál a neprostupný uzávěr chrání oblečení a ostatní uložené věci proti namočení vodou. Batoh je opatřený různými poutky, stahovacími pásky a také kapsami pro běžné použití při turistice. Na čelní straně vaku je kapsička na zip, na boční straně je síťovaná kapsičkase stahovací gumovou páskou. IEON 30 může sloužit jako ochrana proti vlhkosti při náročné turistice v nepříznivých podmínkách nebo při náročné vodní turistice na prudce tekoucích tocích. Materiál je 600D oxford potažený vodotesnou vrstvou PVC. V horní části vaku je uzávěr se sponkou na neprodyšné uzavření. Veškeré švy jsou chráněné proti průniku vody vrstvou PVC . Pro komfortní nošení batohu je zadní část polstrovaná i s odvětráváním, jako u klasických batohů. Batoh je dále opatřený dvěma polstrovanými ramenními popruhy s nastavením délky pro snadné nošení. Dva příčné hrudní a břišní stahovací popruhy s karabinkami slouží pro dokonalé upevnění batohu při nošení. Uzávěr v horní části batohu je opatřený plastovou sponou pro dokonalé uzavření vaku. Není-li potřeba neprodyšné uzavření a vak je naplněný pouze z části, lze pro rychlé uzavření použít karabiny umístěné na boku pytle. Ty se propojí s horními přezkami po přehnutí vrchní části vaku dolů. Pro snadné nošení vaku jsou v přední a zadní části dvě velká ucha s plastovými ručkami. Obvod břišního pásu je 135 cm.

  • rozměry vaku jsou 670 x průměr 450 mm – objem je 30 litrů
  • hmotnost je 1160 g
  • kvalitní vodotěsná úprava
  • mnoho upínacích pásků, kapsičky, rukojeti na nošení vaku
  • dva druhy uzávěrů – vodotěsné, rychlé proti nepříznivému počasí a pro běžné použití vaku pouze částečně zaplněného – cca až do tří čtvrtin objemu
  • komfortní polstrované ramenní popruhy výškově i délkově nastavitelné s hrudními a břišními popruhy