Sportovní vybavení a potřeby

Allnature Prostata bylinný extrakt 60 kapslí

Tento skvělý produkt Allnature Prostata bylinný extrakt 60 od dodavatele zboží Allnature snadno naleznete teď za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 152 Kč. EAN: 8595674628749
Allnature Prostata bylinný extrakt 60
Zjistit více
Značka: Allnature
152
Popis produktu

Chodíte často na záchod? Máte problém se záněty? Pak Vás možná trápí prostata, která je náchylná na různé změny a ráda způsobuje situace, kdy pacient trpí bolestí a častým močením. Bylinná směs – Prostata je směs zinku a bylinných extraktů. Pomáhá zlepšit funkčnost prostaty a posiluje celkovou imunitu, působí protizánětlivě. Bylinky pomáhají proti zánětům močových cest, podporují správnou funkci ledvin, jater a léčí zvětšenou prostatu. Kopřiva má pozitivní účinky a snižuje četnost močení v noci.

SLOŽENÍ:

obsahuje: želatinová kapsle, Serenoa plazivá (Serenoa repens) standardizovaný extrakt, Vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) nať, Zinek (citrát zinečnatý), mikrokrystalická celulóza.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1–2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 6 týdnů. Takto postupujte 2 x ročně.

Upozornění:

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli
Zinek 5 mg (50%*)

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Kopřiva dvoudomá 40 mg
Lékořice lysá 100 mg
Serenoa plazivá 160 mg
Vrbovka 100 mg