Sportovní vybavení a potřeby

Aminostar BCAA Extreme Pure 420 kapslí

Unikátní a oblíbený výrobek Aminostar BCAA Extreme Pure 420 od dodavatele s dobrým jménem Aminostar pohodlně získáte na našich stránkách teď skutečně výhodně. Teď za akční cenu 654 Kč. EAN: 8594046794204
Aminostar BCAA Extreme Pure
Zjistit více
Značka: Aminostar
654
Popis produktu

BCAA Extreme Pure – směs od společnosti Aminostar má speciálně zvýšený obsah nejdůležitější větvené řetězové aminokyseliny L-Leucinu pro vyšší nárůst svalové hmoty.

BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin pro podporu efektivního silového tréninku. Obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin, v poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Esenciální aminokyseliny jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

  • 3 kapsle 30 min. před výkonem a 3 kapsle 30 min. po výkonu.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Nutriční hodnoty Aminostar BCAA Extreme Pure 420 kapslí:

v porci 1cps
L-valin 83 mg
L-isoleucin 83 mg
L-leucin 333 mg

Složení:

L-leucin, L-isoleucin, L-valin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Alergeny:

Neobsahuje.