Sportovní vybavení a potřeby

Amix Micellar Casein 1000g – Lesní plody

Tento nejprodávanější produkt Amix Micellar Casein 1000g - od populárního výrobce Amix jednoduše naleznete v naší internetové nabídce trvale výhodně! Nabídka již od 938 Kč.
Amix Micellar Casein 1000g -
Ověřit dostupnost
Značka: Amix
938
Popis produktu

Amix Micellar Casein 1000g Micelární kasein je mléčný proteinový koncentrát s obsahem micelárního kaseinu a syrovátkový protein ve stejném poměru jako v odstředěném mléce 80:20.
Pomalé a dlouhodobé uvolňování aminokyselin z micelárního kaseinu do krevního řečiště může trvat až 7 hodin po požití. Z toho důvodu je micelární kasein výbornou volbou k použití před spaním jako vysoce antikatabolický doplněk s pozvolným uvolňováním aminokyselin během celé noci. Micelární kasein obsahuje vysoké procento L-Glutaminu, nejhojnější aminokyseliny v lidské svalové tkáni, a také vysokou úroveň větvených aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin).Micelární kasein obsahuje vysoké množství bílkovinných frakcí jako Beta-laktoglobulin, Alfa-laktalbumin, Glycomacropeptid, imunoglobulin, hovězí sérový albumin, Lactoperoxidasa, Laktoferrin.Výhody:

Podporuje budování svalové hmoty
Chrání svalovou hmotu před rozpadem
Napomáhá k rychlé rekonvalescenci
Postupné vstřebávání bílkovin až po dobu 7 hod.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota      370 kcal / 1510 kJ
Bílkoviny                         80,5g
Sacharidy                        6,5g
Tuky                                1,5 g
DigeZyme®                     150 mg

Doporučené dávkování:
Rozmíchejte 2 odměrky Amix™ Micellar Casein v 250-300 ml studené vody nebo nízkotučném mléce. Používejte nejlépe před spaním.
Balení:

1000g

Příchutě:

čokoláda
vanilka
jahoda
lesní plody
Doplňky výživy » Proteiny » Amix Micellar Casein 1000g