Sportovní vybavení a potřeby

Amix PureWhey Hydro 1000g – Jablko-Skořice

Hodně žádaný produkt Amix PureWhey Hydro 1000g - od kvalitního výrobce Amix máte možnost najít tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 1 039 Kč.
Amix PureWhey Hydro 1000g
Ověřit dostupnost
Značka: Amix
1 039

Amix PureWhey Hydro 1000g PureWhey Hydro od Amix™ je enzymaticky štěpený (předtrávený) hydrolyzovaný protein určený pro profesionální a výkonnostní sportovce. Disponuje nejvyšší možnou biologicky využitelnou hodnotou a kompletním aminokyselinovým spektrem. Je speciálně upraven procesem hydrolýzy na jednotlivé aminokyseliny, peptidy, dipeptidy a tripeptidy, které dokonale zkracují čas vstřebávání syrovátkové bílkoviny. Obsahuje velmi vysoké množství větvených aminokyselin BCAA a L-Glutamínu, velice významné složky, které působí při intenzivní zátěži jako ochrana svalové hmoty před jejím rozpadem a dodávají potřebnou energie pro svalstvo a v neposlední řadě jsou velmi účinným pomocníkem pro zkrácení doby regenerace po sportovním výkonu.

Vynikající nutriční hodnoty
Velmi dobrá rozpustnost
Nízký obsah laktózy a tuku
Mminimální potřeba energie pro trávení obsažených bílkovin
Velmi vysoký obsah BCAA a L-Glutamínu

Doporučené dávkování:
Rozmíchejte 30g (1 odměrka) v 200-250ml vody. Užijte ihned po skončení fyzického výkonu. K rozmíchání použijte šejkr Amix™ nebo mixer
Balení:

1000g

Příchutě:

jablko-skořice
fruit punch
vanilka s limetkou
Doplňky výživy » Proteiny » Amix PureWhey Hydro 1000g