Anon M2 Goggle + Bonus Lens + MFI Face Mask M

Opticky přesný výkon s jednoduchou magnetickou čočkou a maskou a vynikající čistotou SONAR by ZEISS. Včetně magnetické masky MFI®. Pánské brýle... více informací »
Anon M2 Goggle + Bonus Lens + MFI Face Mask
Značka: ANON
4 999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Opticky přesný výkon s jednoduchou magnetickou čočkou a maskou a vynikající čistotou SONAR by ZEISS. Včetně magnetické masky MFI®. Pánské brýle...

Opticky přesný výkon s jednoduchou magnetickou čočkou a maskou a vynikající čistotou SONAR by ZEISS. Včetně magnetické masky MFI®. Pánské brýle Anon M2 jsou vybaveny technologií Magna-Tech® Quick Lens Change Technology, která pomocí 16 silných neodymových magnetů usnadňuje výměnu čoček než kdykoliv předtím. Integrace magnetické obličejové masky (MFI®) rychle přilepí přiloženou obličejovou masku Anon MFI k brýlím. Technologie sférických čoček napodobuje zakřivení lidského oka pro špičkovou optiku, zatímco technologie čoček SONAR od společnosti ZEISS vylepšuje kontrast pro nejlepší možné rozlišení a rozpoznávání terénu. Úplné obvodové odvětrávání zajišťuje maximální proudění vzduchu pro čisté vidění bez mlžení za všech podmínek. Obsahuje masku na obličej MFI, náhradní čočku do zamračených podmínek kompresní pouzdro a sáček na brýle z mikrovlákna na uskladnění a čištění čoček. Zahrnuje obličejovou masku MFI Zahrnuje kapsa na brýle z mikrovlákna Outlast® Fog Management Face Fleece ICT (Integral Clarity Technology) Tvar objektivu: Technologie sférického objektivu Anon Technologie rychlé výměny čoček Magna-Tech® Technologie objektivu SONAR s technologií Zeiss Výška rámu 96 mm Vize od stěny ke stěně Trojvrstvá obličejová pěna Lehký rám z termoplastického polyuretanu (TPU) Silikonový řemínek s protiskluzovou úpravou Kompatibilní přes brýle (OTG) Technologie MFI® (integrace magnetické masky) Úplné odvětrávání obvodového kanálu
Nejprodávanější kus Anon M2 Goggle + Bonus Lens + je dostupný právě tu na webu zařazený v rubrice lyžařské brýle. Nyní koupíte ještě jiné výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento diskontní výrobek Anon M2 Goggle + Bonus Lens + od top značky ANON jednoduše získáte tady teď právě za nejnižší cenu! Levně za 4 999 Kč.
Dále máme v nabídce od značky ANON