Sportovní vybavení a potřeby

Aqua Sphere Dámské plavecké brýle FASTLANE PINK TITANIUM

Oblíbený a akční produkt Aqua Sphere Dámské plavecké od společnosti Aqua Sphere pohodlně dostanete ještě dnes za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 825 Kč. EAN: 3665771036565
Aqua Sphere Dámské plavecké brýle FASTLANE
Zjistit více
Značka: AQUA SPHERE
825
Popis produktu

Jedinečné designové plavecké brýle pro ženy. Dámské plavecké brýle Aqua Sphere FASTLANE PINK TITANIUM mají titanově zrcadlový zorník, díky čemuž jsou vhodné pro venkovní plavání na otevřené vodě i za jasného světla. FASTLANE je první nízkoprofilový model dámských brýlí na plavání s těsněním micro gasket. Design dámských plaveckých brýlí je asymetrický avšak zároveň anatomický. Díky tomu zorníky dobře drží na obličeji a dokonale těsní.
Dámské plavecké brýle Aqua Sphere FASTLANE disponují dvojitým upínacím páskem, který je vyroben ze silikonu. Pásek je nastavitelný, můžete si jej variabilně utáhnout, jak bude potřeba.
Výhodou dámských plaveckých brýlí do venkovní vody jsou 4 náhradní nosní můstky. Díky tomu sedí na všechny typy obličejů.
FASTLANE PINK TITANIUM jsou brýle pro každodenní trénink. Těsnění kolem očí je záměrně vyrobeno z jemného silikonového materiálu. Zorníky jsou zakřivené pro maximální komfort při plavání. Plavkyni umožňuje široký výhled.
Samozřejmostí je UV ochrana. Brýle Aqua Sphere FASTLANE PINK TITANIUM s titanově zrcadlovým zorníkem jsou schváleny FINA.