Sportovní vybavení a potřeby

ATP Karnitin Taurin 100 tablet + 1x zdarma

Tento akční produkt ATP Karnitin Taurin 100 tablet + 1x od skvělé značky ATP získáte v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 369 Kč.
ATP Karnitin Taurin 100
Zjistit více
Značka: ATP
369
Popis produktu

Karnitin Taurin – kombinací hlavních složek je optimalizována souhra mezi mozkem a svaly, omezena psychická únava u dlouhodobých výkonů – psychostimulační účinek Karnitin Taurin 100 kapslíL-Karnitin v kombinaci s aminokyselinou Taurin a Bromelainem – enzym získávaný z ananasu, který účinně přispívá k rozkladu přebytečného tuku v lidském těle, efektivně působí na spalování tuků, podporuje výkonnost a bdělost organismus s vhodností užívání nejen pro intenzivně sportující jedince. Kombinace těchto tří aktivních látek přispívá k přeměně tuků na energii, přispívá ke zrychlení metabolismu a zajišťuje vitalitu, bdělost a celkově zkvalitňuje fyzickou a psychickou aktivitu lidského organismu. Karnitin existuje ve dvou formách. L-karnitin a D-karnitin. Pouze L-karnitin je pro organismus efektivně využitelný. D-forma má nepříznivou funkci, protože blokuje hlavní funkce správného L-karnitinu v lidském těle a vykazuje toxické účinky. L-karnitin 300 mg obsahuje 100 % farmaceuticky čistou formu L-karnitinu.
Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.

SLOŽENÍ:
obsahuje: L-Karnitin tartrát, Taurin, transparentní želatinová tobolka, enzym Bromelain, látka protispékavá: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

DÁVKOVÁNÍ:
Užívejte 3 kapsle 30 minut před tréninkem a zapijte dostatečným množstvím vody.