Bennon Desert Light O1 Boot

Lehká a vzdušná taktická obuv s kombinovaným svrškem z usně a polstrovaného textilu v barvě pouštního písku. Dvoukomponentní... více informací »
Bennon Desert Light O1
Značka: BENNON
1 459 Kč
DETAIL PRODUKTU
Lehká a vzdušná taktická obuv s kombinovaným svrškem z usně a polstrovaného textilu v barvě pouštního písku. Dvoukomponentní...

Lehká a vzdušná taktická obuv s kombinovaným svrškem z usně a polstrovaného textilu v barvě pouštního písku. Dvoukomponentní podešev zajišťuje účinné tlumení rázů při došlapu. Obuv je opatřena systémem rychlého šněrování a je vhodná pro služební účely profesionálů i amatérské military sporty. • vrchový materiál: hovězinová štípenka + textilie
• podšívka: textilie MESH
• stélka: WARRIOR trojkomponentní anatomická stélka s odpružujícím prvkem v patě
• podešev: PU/PU SPARTACUS

Norma: EN ISO 20347:2012 O1 SRC FO


Levný výrobek Bennon Desert Light O1 máte možnost nakoupit bez obtíží tu na webu v sekci taktická, armádní! Nyní koupíte vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další produkty značky BENNON. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka BENNON pro své zákazníky dodává špičkové produkty.

Hodně povedený kousek Bennon Desert Light O1 od značky s dlouholetou tradicí BENNON máte možnost koupit na našich stránkách teď ve slevě! Nyní pořídíte za super cenu 1 459 Kč.