Sportovní vybavení a potřeby

Biotech USA Omega 3 180 kapslí

Velmi oblíbený produkt Biotech USA Omega 3 180 s osvědčenou značkou BiotechUSA máte možnost dostat tady teď za extra cenu. Produkt momentálně prodáváme za 449 Kč. EAN: 5999076232437
Biotech USA Omega 3
Zjistit více
Značka: BiotechUSA
449
Popis produktu

Přispívá k udržení normálního zraku a funkce mozku.

EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. DHA přispívá k udržení normálního zraku a funkce mozku. Čištěný rybí olej bez cholesterolu doplňuje zdravou výživu spolu s DHA a EPA. Jedna tobolka obsahuje rybí olej s EPA, které jsou potřebné pro srdečně-cévní systém a DHA, která je potřebná pro zdravé srdce. Rybí olej je také zdrojem ALA, která udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Příznivý účinek získáme již při denním příjmu 250 mg DHA a EPA.

Doporučené dávkování:

  • denně 2 kapsle zapít větším množstvím tekutiny

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do konce (den/měsíc/rok) viz na bílý rámeček (LOT/EXP). Uchovávejte těsně uzavřené při teplotě 5 – 25 °C. Výrobek skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Uchovávejte do 70 % relativní vlhkosti. Informace o alergenech: výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóji, vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Omega 3 180 kapslí:

v porci 2cps RHP
Rybí olej 1000 mg
EPA 400 mg
DHA 300 mg
Vitamín E 2 mg 16 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Rybí olej 70%, (40% EPA, 30% DHA), tobolka (želatina, zvlhčuící látka – glycerol, pitná voda), DL-alfa-tokoferyl

Alergeny:

Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.