Sportovní vybavení a potřeby

Body Nutrition L-Carnitine 120 kapslí

Povedený kus Body Nutrition L-Carnitine 120 od skvělého a známého výrobce Body Nutrition máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 391 Kč.
Body Nutrition L-Carnitine 120
Zjistit více
391
Popis produktu

Karnitin je aminokyselina zodpovědná za transport mastných kyselin do mitochondrií buněk. Tu tyto mastné kyseliny oxidují, přičemž se uvolňuje energie a organismus využívá palivo tuk. Dalším důležitým úkolem L-Carnitinu je podpora detoxikace jater, mozkové činnosti a kardiovaskulárního systému.

L-Carnitin využívají i sportovci se zaměřením na vytrvalost a silovou vytrvalost pro jeho účinky. Chrání sval a snižuje riziko poškození svalů během dlouhých vytrvalostních tréninků nebo závodů a tím oddaluje svalovou únavu a zlepšuje odbourávání laktátu (kyseliny mléčné). Během vytrvalostního tréninku pomáhá organismu využívat palivo tuk a tak se šetří svalový glykogen, který je potřebný a slouží jako palivo při vyšší intenzitě.

Výhody:

Zlepšuje odbourávání tuku
Zlepšuje vytrvalost
Dobré působí na mozkovou činnost
Podporuje a chrání kardiovaskulární systém
Lepší odbourávání laktátu (kyseliny mléčné)

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-karnitin tartrát, želatinová kapsle.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívají se 3 – 4 kapsle denně. Zpravidla první dávka ráno a druhá dávka 30 – 60 minut před sportovním výkonem. V den volna první dávka ráno na lačno a druhá dávka kdykoliv během dne, nutné zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné ženy a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí použitou surovinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v chladu a suchu při teplotě do 25 ° C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
L-Karnitin tartrát 680 mg 2040 mg