Bongo série Z Red elektrická koloběžka

Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Red, která má 2x silnější motor,... více informací »
Bongo série Z Red elektrická
Značka: Sport365
23 990 Kč
DETAIL PRODUKTU
Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Red, která má 2x silnější motor,...

Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění – to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Red, která má 2x silnější motor, než ostatní na trhu! Nosnost až 120Kg. Jednoduše naskočte a jeďte!

Už vás nebaví pořád na něco čekat? Jednoduše naskočte a vyražte! Tento unikátní model s nosností až 120kg má 2x silnější motor , než ostatní koloběžky tohoto typu, do kopce ani nezaváhá!

Elektrická koloběžka Bongo série Z Red vás doveze kamkoliv. Díky vysoce odolným terénním pneumatikám 11″ a s výkonem až 800W to nebude problém. Pokud je váš cíl dál dojezd 45km , jednoduše lze akumulátor vyměnit.

Větší stabilitu zajistí Deska XL GreatSkate vyrobená z bambusového dřeva. Styl jízdy si jednoduše zvolíte, můžete si vybrat mezi Eco režimem pro bezpečnou jízdu, Komfortním režimem pro optimální výkon a výdrž baterie nebo Sportovní režim , pro dosažení maxima 25km/h .

Okamžitě zastavíte s dvojitým brzdovým kotoučem, přední a zadní. Pro ještě větší komfort vám koloběžka vše zobrazuje na palubním počítači, rychlost a stav baterii. Kromě toho označuje stav a konfiguraci koloběžky.

Technické parametry:

Dojezd: 45km

Základní výkon: 500W

Maximální výkon: 800W

Frekvence a hlučnost: 220 – 240 V, 50/60 Hz

Akumulátor: Vyměnitelný 48V, 10000 mAh

Rychlost: 25km/h

Nabíjení: 5-6h

Velikost kol: 11″

Vyměnitelná baterie:Ano

Bezdušová kola: Ano

Palubní počítač:Ano

Indikátor baterie:Ano

Výška 118 cm

Délka 115cm

Šířka nášlapu 16 cm

Šířka zadního držáku 24 cm

Šířka řidítek 48 cm

Hmotnost: 28Kg

Možnost jednoduchého vyjmutí akumulátoru a externího nabíjení

Je možné zakoupit i náhradní akumulátor.

Obsah balení:

  • Koloběžka
  • Nabíječka
  • Manuál
  • Montážní nářadí
Tento levný kousek Bongo série Z Red od dodavatele se skvělou pověstí Sport365 jde koupit právě teď v naší nabídce extra se slevou! Nabídka od 23 990 Kč.