Bosport Vision17 PRO B2 Box plexi

Plexi Bosport Vision17 PRO B2 Box je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu a tento model patří mezi nejpopulárnější plexi této značky. Konstrukce... více informací »
Bosport Vision17 PRO B2 Box
Značka: Bosport
1 050 Kč
DETAIL PRODUKTU
Plexi Bosport Vision17 PRO B2 Box je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu a tento model patří mezi nejpopulárnější plexi této značky. Konstrukce...

Plexi Bosport Vision17 PRO B2 Box je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu a tento model patří mezi nejpopulárnější plexi této značky. Konstrukce je vypouklá, což eliminuje zkreslení při periferním pohledu, vyniká skvělou optickou kvalitou, po stranách jsou ochranné krytky překrývající šroubky, na které se dají natisknout loga Vašeho týmu. Plexi je na vnitřní straně opatřeno vrstvou Antifog proti mlžení, která minimalizuje riziko snížení viditelnosti ve vlhkém prostředí nebo při náhlé změně teploty vzduchu. Z vnější strany plexi nese povrchovou úpravu Antiscratch, která dělá plexi odolnější vůči poškrábání. Plexi je vhodné pro všechny běžné typy helem, je vyrobeno v souladu s evropskou normou EN ISO 102 56, která stanoví podmínky pro výrobu ochranných prostředků hlavy pro lední hokej. Součástí boxu je kromě plexi i návod, čistící emulze, montážní sada a čistící hadřík.
Kvalitní a žádaný produkt Bosport Vision17 PRO B2 Box lze nakoupit rovnou na stránkách zařazený v kategorii hokej! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této sekce za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Bosport. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Bosport dodává vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek.

Tento kvalitní výrobek Bosport Vision17 PRO B2 Box od známého předního výrobce Bosport jednoduše najdete již dnes v bezva akci! Ve skvělé akci za 1 050 Kč.