Sportovní vybavení a potřeby

Boty Grisport Sherpa Dakar

Tento zlevněný produkt Boty Grisport Sherpa Dakar od kvalitní společnosti Grisport lze zakoupit v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Výhodně za cenu 2 749 Kč.
Boty Grisport Sherpa
Ověřit dostupnost
Značka: Grisport
2 749
Popis produktu

Boty Grisport Sherpa Dakar Tato trekovka je univerzální, dostupná  a velmi pohodlná. Můžete ji použít v jakémkoliv ročním období  na lehké a středně náročné výlety i na běžné nošení. Komfort boty je dán odlehčenou konstrukcí, zdokonalenou technologií přímého nástřiku podešve na svršek a dobrým „střihem“ svršku. O pevnou fixaci chodidla se stará Support Systém a rezistenci proti vlhku a chladu zajišťuje membrána Gritex.

Svršek: hladká lícová hovězinová kůže Dakar
Membrána: Gritex
Podešev: pryžová HIKING
Mezipodešev: PU
Váha: 1100 g  (pár vel. 42)

GritexMembrána GriTex se stará o to, aby byly Vaše  nohy v suchu a teple i při nepříznivém deštivém nebo zimním počasí..  Má teplně izolační vlastnosti a je také odolný proti vodě a vlhkosti. Membrána Gritex je zkonstruována  na bázi PU, jedná se o tenký film nanešený na textilní podšívku.  Voděodolnost membrány je dána hodnotou  do 10 m tlaku vodního sloupce.GriTex je využíván pro obuv určenou pro lehkou turistiku a do města, tzn., že není vhodný do extrémních nebo vysokohorských podmínek.

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Boty Grisport Sherpa Dakar