Boty Inov-8 RACE ULTRA 270 (S) HERITAGE 000902-RDBK-S-01 černá s červenou
Tento velmi oblíbený kus Boty Inov-8 RACE ULTRA 270 (S) HERITAGE 000902-RDBK-S-01 černá s červenou můžete sehnat na našich stránkách za výhodnou cenu. Cena již od 3390 korun!

DETAIL PRODUKTU
Obvyklá cena: 3390 Kč
Boty Inov-8 RACE ULTRA 270 (S) HERITAGE 000902-RDBK-S-01 černá s červenou 4 Legenda se vrací. Krosovka, která nenašla konkurenci. Na dvě stě sedmdesátky dodnes vzpomíná obrovské množství běžců a my jsme se rozhodli jim udělat radost. Limitovaná kolekce pouze pro Český a Slovenský trh je tady.
Staré dobré RACE ULTRA 270 bez jakýchkoliv změn. Jste nadšení? Tak to si je raději nakupte do zásoby, protože jakmile se vyprodají, tak už nebudou. Nikdy.
Proč byla RACE ULTRA 270 tak neuvěřitelně úspěšná? Klíčovou roli hraje svršek, který má perfektní tvar a málokterá bota sedí na noze tak dobře. To vše při zachování perfektní ovladatelnosti a ochrany před jakokouli nástrahou, kterou na trailu můžete potkat.
Tlumicí vrstva není příliš vysoká. Pod patou vás bude chránit 14 milimetrů tužší pěny, která precizně přenáší vjemy i z nejjemnějších terénních nerovností. Čtyř milimetrový drop pak potěší všechny zkušenější běžce, kteří hledají botu dokonale respektující přirozenou práci chodidel.

Tyto parametry ale neznamenají, že by RACE ULTRA 270 měla být nepohodlná. Naopak. I v technickém terénu se boty chovají naprosto skvěle a vaše chodidla budou dokonale chráněná.
Podešev použitá u tohoto modelu je učebnicovým příkladem univerzálnosti. Směs tří různých pryží Tri-C Compound má jemný vzor, takže netrpí na asfaltu a tvrdých površích a zároveň poskytuje spolehlivý záběr i v náročnějším terénu.
Spíše než do bláta a sněhu se ale tato bota hodí na do tvrdšího trailu (kameny, skály, klacky) a na kombinované běhání v příměstském prostředí. Fitness boty » Běžecké boty » Boty Inov-8 RACE ULTRA 270 (S) HERITAGE 000902-RDBK-S-01 černá s červenou 4