Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená

Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená Lehké, profesionální brankářské rukavice na zápasy. 3mm kontaktní Latex na... více informací »
Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro
Značka: Select
2 150 Kč
DETAIL PRODUKTU
Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená Lehké, profesionální brankářské rukavice na zápasy. 3mm kontaktní Latex na...

Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená Lehké, profesionální brankářské rukavice na zápasy. 3mm kontaktní Latex na dlani zajišťuje perfektní přilnavost za každého počasí s minimální absorbcí vody. Oka pro lepší cirkulaci vzduchu. Anatomický systém zaručuje optimální uchycení, široký latexový pásek na zápěstí poskytuje podporu zápěstí a zajišťuje rychlé, snadné a přesné nastavení.
 

Velikosti: 7, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11
Fotbal » Fotbalové rukavice » Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená
Často hledaný výrobek Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip modro zelená lze koupit také tady na našem webu ve známé kategorii fotbalové rukavice! Vyhledejte si zlevněné produkty z této rubriky ve slevě.

Tento neodolatelný produkt Brankářské rukavice Select Goalkeeper gloves 88 Pro Grip od společnosti s dlouholetou tradicí Select máte možnost dostat právě nyní na našich stránkách pořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 150 Kč.