Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF nude

Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF nude Navržené, aby byly zapomenuty… Po prvním nasazení pochopíte… a zapomenete. Lehké brýle... více informací »
Brýle Julbo AEROLITE SP3
Značka: Julbo
2 391 Kč
DETAIL PRODUKTU
Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF nude Navržené, aby byly zapomenuty… Po prvním nasazení pochopíte… a zapomenete. Lehké brýle...

Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF nude Navržené, aby byly zapomenuty… Po prvním nasazení pochopíte… a zapomenete. Lehké brýle speciálně navržené pro menší ženský obličej. Mají skvělé odvětrání a bezkonkurenčně velké zorníky, díky nim budete mít skvělý výhled a pocit svobody.

    zorník Spectron 3CF
    ultralehké
    ultraodvětrané

Zorník Spectron 3CF: Vysoká odolnost. Vhodné na všechny typy aktivit. Na hory, do města, k vodě… Zkratka CF znamená Color Flash tedy určitý barevný odlesk skel. Brýle s tímto označením nenesou žádný technologický rozdíl oproti těm bez označení, jedná se pouze o barevné zbarvení odlesku skel a tedy otázku módy. Zabarvení je již ve skle a tedy se tato barevnost již nemění. Sluneční brýle » Sportovní brýle » Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF nude

Hodně žádaný produkt Brýle Julbo AEROLITE SP3 CF od společnosti s úžasnou pověstí Julbo lze sehnat tady teď skutečně výhodně! Nabídka od 2 391 Kč.