Brýle Julbo RUSH SP3 CF white/black

Brýle Julbo RUSH SP3 CF white/black Brýle Julbo Rush ocení především cyklisté, ale jsou určené i pro ostatní sportovce, kteří... více informací »
Brýle Julbo RUSH SP3 CF
Značka: Julbo
2 759 Kč
DETAIL PRODUKTU
Brýle Julbo RUSH SP3 CF white/black Brýle Julbo Rush ocení především cyklisté, ale jsou určené i pro ostatní sportovce, kteří...

Brýle Julbo RUSH SP3 CF white/black Brýle Julbo Rush ocení především cyklisté, ale jsou určené i pro ostatní sportovce, kteří milují vytrvalost a rychlost.Mají široký zorník, který poskytuje maximální zorné pole pro nerušené výhledy. Díky nastavitelým nožičkám Flex 3 si brýle přizpůsobíte svému obličeji, jsou komplatibilní se všemi přilbami.

    nastavitelné nožičky Flex 3 (do délky, výšky, strany)
    nastavitelný nosník 3D Nose Fit
    odvětrávání
    Grip Tech: nožičky se nelepí na vlasy

Zorník Spectron 3CF: univerzální ochrana po celý den na slunci ve vysoké nadmořské výšce, u moře, ve městě nebo v přírodě.Zkratka CF znamená Color Flash tedy určitý barevný odlesk skel. Brýle s tímto označením nenesou žádný technologický rozdíl oproti těm bez označení, jedná se pouze o barevné zbarvení odlesku skel a tedy otázku módy. Zabarvení je již ve skle a tedy se tato barevnost již nemění. Sluneční brýle » Sportovní brýle » Brýle Julbo RUSH SP3 CF white/black

Exkluzivní produkt Brýle Julbo RUSH SP3 od známého předního výrobce Julbo lze pořídit aktuálně na webu za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 2 759 Kč.