Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD DC

Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD DC Použitý materiál (polykarbonát) zajištuje vysokou odolnost proti poškození (poškrábání,... více informací »
Brýle na florbal Tempish
Značka: Tempish
419 Kč
DETAIL PRODUKTU
Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD DC Použitý materiál (polykarbonát) zajištuje vysokou odolnost proti poškození (poškrábání,...

Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD DC Použitý materiál (polykarbonát) zajištuje vysokou odolnost proti poškození (poškrábání, zlomení, prasknutí).Součástí balení je stahovací pásek na raménka se suchým zipem pro individuální nastavení a čistící – leštící ubrousek z mikropolyesteru.Balení: pevné pouzdro na zip s karabinou na zavěšení.Hmotnost: senior (samotné brýle) 22 (+-1) gr.Barvy: blue, grey
Doporučené použití     Ochranné brýle při sportovních aktivitách.Barva zorníků     čiráNastavitelný nosník     NENastavitelné ručky     ANOMateriál     polykarbonátCertifikát     NE Sluneční brýle » Sportovní brýle » Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD DCTento neodolatelný produkt Brýle na florbal Tempish je k dispozici teď na webu umístěný v sekci sportovní brýle. Nyní najdete parádní kusy z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, podívejte se také na více skvělých produktů od značky Tempish. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Tempish nabízí vynikající výrobky. A to je teprve začátek!

Velmi žádaný výrobek Brýle na florbal Tempish PRO od známého předního výrobce Tempish můžete dostat právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 419 Kč.