Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD LX

Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD LX Speciální rám brýlí má délkově nastavitelná raménka pro individuální nastavení tak,... více informací »
Brýle na florbal Tempish
Značka: Tempish
449 Kč
DETAIL PRODUKTU
Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD LX Speciální rám brýlí má délkově nastavitelná raménka pro individuální nastavení tak,...

Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD LX Speciální rám brýlí má délkově nastavitelná raménka pro individuální nastavení tak, aby se přesně přizpůsobily tvaru hlavy.Zornice jsou vyrobeny ze speciálního polykarbonátu. Jsou vysoce odolné proti poškrábání a zlomení.Měkké opěrky na nose mají drážky pro zajištění stabilní polohy a odvod potu.Součástí balení je stahovací pásek na raménka se suchým zipem pro individuální nastavení a čistící – leštící ubrousek z mikropolyesteru.Balení: pevné pouzdro na zip s karabinou na zavěšení.Hmotnost: (samotné brýle) 26 (+-1) gr.
Doporučené použití     Ochranné brýle při sportovních aktivitách.Barva zorníků     čiráNastavitelný nosník     NENastavitelné ručky     NEMateriál     polykarbonát Sluneční brýle » Sportovní brýle » Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD LX

Oblíbený a kvalitní produkt Brýle na florbal Tempish PRO SHIELD od známé kvalitní značky Tempish jednoduše najdete již dnes výhodně! Aktuálně v akci za 449 Kč.