Sportovní vybavení a potřeby

Bunda Schöffel Billings

Zlevněný produkt Bunda Schöffel Billings od populární značky Schöffel pohodlně pořídíte zrovna extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 2 790 Kč.
Bunda Schöffel Billings
Ověřit dostupnost
Značka: Schöffel
2 790
Popis produktu

Bunda Schöffel Billings Vhodní jako druhá nebo třetí vrstva. Skvělý společník do hor i města, Použitelná po celý rok. Skvělé tepelné schopnosti. Ramena a vrchní část pokryta odolnou a voděodpudivou vrstvou.Systém ZIP-IN(vpínačka) do memránovych bund z řady Everywear. Vysoce kvalitní Altai Fleece.

2 boční kapsy, 1 náprsní kapsa
Stahování pasu elastickou šňůrkou zabraňuje podfouknutí.
YKK zipy.
Hmotnost  – 460 g
Materiál: Altai Fleece – Micro –  100% Polyester
Velikost: 50(M), 52(L), 54(XL)

Venturi – excluzivní membrána od Schöffel.Dnes je společnost Schöffel pod vedením Petera Schöffela pevně zavedenou značkou v oblasti sportovního oblečení. Schöffel zastupuje horské sporty, outdoorové sporty a lyžování takovým způsobem, jak to dokáže jen málo značek.  Outdoorové oblečení, lyžařské oblečení a oblečení do hor jsou klíčovými segmenty značky Schöffel.  Jako lídr na trhu si SCHÖFFEL stanovil za cíl, hrát významnou roli jako respektovaná prémiová značka v Evropě. Tento požadavek byl zdůrazněn úspěšným uzavřením sponzorské smlouvy s rakouskou lyžařskou asociací (ÖSV), která oblečení SCHÖFFEL reprezentovala na OH 2010 ve Vancouveru! Kombinézy a další oblečení SCHÖFFEL využíval alpský rakouský tým (alpské lyžování, snowboard, crossové disciplíny) nejen na OH, ale také po celou sezónu. Exkluzivní modely bund, kalhot a závodních kombinéz byly vyrobeny z nejlepších materiálů a byly testovány v aerodynamických tunelech AUDI v Ingolstadtu. Bundy » Fleecové bundy » Bunda Schöffel Billings