Sportovní vybavení a potřeby

BUSHIDO Čistič koženého tréninkového vybavení DBX Leather Cleaner 150 ml

Hodně povedený produkt BUSHIDO Čistič koženého tréninkového vybavení DBX originál od výrobce BUSHIDO snadno pořídíte právě teď v nabídce za skvělou cenu! Aktuálně za 349 Kč.
EAN: 5904639190543
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: BUSHIDO
349

DBX BUSHIDO Leather Cleaner je přípravek určený k udržování hygienicky čistého, koženého, sportovního vybavení – zejména boxerských rukavic, obuvi, přileb a chráničů.

Speciálně vyvinuté složení přípravku je určeno k odstranění skvrn a jiných znečištění, jako je pot, krev nebo částečky lidské kůže.

Leather Cleaner neobsahuje alkohol, vosk ani silikon a tak je maximálně bezpečný, kůži nevysušuje a nenarušuje její povrch.

Použití: přípravek se pomocí aplikátoru nanese na houbičku (nikdy ne přímo na kůži) a několika krouživými pohyby se znečištění vyčistí, následně se kůže otře vysoce nasákavým hadříkem, aby se z povrchu odstranily všechny zbytky přípravku.

Upozornění: přípravek je určen pouze na přírodní a ekologickou kůži, na ostatních materiálech může zanechávat neodstranitelné skvrny. Přípravek nepoužívejte na anilinovou kuži, otevrenou kuži, nubukovou kuži a velur. Delší vystavení kůže přípravku může zapříčinit blednutí kůže.

Dávkování: aplikátor přípravku vytváří pěnu a jedno stisknutí (cca. 0,6 ml) vystačí na jednu aplikaci.

Parametry:

  • Objem: 150 ml

Upozornění: