Chaya Classic Merlot dámské lední brusle

Oblíbený model Classic Merlot - zajímavý design, kvalitní provedení. Zpevněné paty pro podporu kotníku a kvalitní podšívka zajišťují... více informací »
Chaya Classic Merlot dámské
Značka: Powerslide
1 619 Kč
DETAIL PRODUKTU
Oblíbený model Classic Merlot - zajímavý design, kvalitní provedení. Zpevněné paty pro podporu kotníku a kvalitní podšívka zajišťují...

Oblíbený model Classic Merlot – zajímavý design, kvalitní provedení.

Zpevněné paty pro podporu kotníku a kvalitní podšívka zajišťují pohodlnou jízdu, klasické šněrování na tkaničky. Nůž je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Váha brusle je 740gramů (u velikosti 39).

Velmi oblíbený produkt máte možnost koupit také tady u nás umístěný v sekci chaya. Máme pro vás skvělé produkty z naší sekce za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel Powerslide vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment

Oblíbený a kvalitní kus Chaya Classic Merlot dámské od dodavatele se skvělou pověstí Powerslide snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za super peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 619 Kč.