Sportovní vybavení a potřeby

Chewwies Chewwies Vitamin D3 30 Dávek

Zcela unikátní produkt Chewwies Chewwies Vitamin D3 30 od známého dodavatele Chewwies můžete sehnat zde nyní až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 170 Kč.
Chewwies Chewwies Vitamin D3 30
Zjistit více
Značka: Chewwies
170
Popis produktu

Žvýkací želé s vitamínem D3 bez cukru obsahuje 10 mcg vitamínu D3, který pomáhá podporovat růst a vývoj vašeho dítěte od 3 let věku a více. Tento produkt je vhodný i pro dospělé, kteří preferují vitamín D ve veganské a snadno stravitelné gumě.

V bodech:

  • Pomáhá udržovat normální stav kostí, zubů a imunitní funkce
  • Podporuje zdravý růst a vývoj u dětí
  • Dodejte rostlinný vitamín D v lahodné veganské gumě
  • Citrónová příchuť

Proč to funguje:

Vitamin D je také označován jako „vitamin slunečního svitu“, protože si ho lidé mohou produkovat v kůži vystavením ultrafialovému záření B (UVB) ze slunečního záření.

Kvůli povětrnostním podmínkám během zimy a slunečnímu záření může být schopnost těla syntetizovat hladiny vitaminu D omezena. To platí zejména pro děti, které jsou náchylnější na nechráněné slunění.

Chewwies Vitamin D3 může pomoci vašemu dítěti udržet si adekvátní hladinu vitaminu D po celý rok. Jako dospělý můžete také užívat tento doplněk, zvláště pokud máte zájem o veganskou gumovou a žvýkací chutnou alternativu.

Doporučené dávkování:

  • Žvýkejte jedno želé denně. Může být užíváno s jídlem nebo bez jídla. Vhodné pro věk 3 let a více.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Nutriční hodnoty Chewwies Chewwies Vitamin D3 30 Dávek – Citron:

1 želé RHP
Energetická hodnota 5 kcal
Sacharidy 1,8 g
Z toho cukry 0 g
Vitamin D3 (400IU) 10 mcg 100 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Sladidla (maltitolový sirup, isomalt), želírující látka (pektin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), vitamín D3 (cholekalciferol), přírodní citronové aroma, kurkuma v prášku (Curcuma longa L.), slunečnicový olej, leštící látka (karnaubský vosk)