Crocs Crocband Sandal Kids 28 EUR

Dětské sandály Crocs Crocband Sandal Kids mají nastavitelný pásek, což usnadňuje nazouvání a vyzouvání. Ideální na letní dny. Uzávěr... více informací »
Crocs Crocband Sandal Kids
Značka: CROCS
749 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dětské sandály Crocs Crocband Sandal Kids mají nastavitelný pásek, což usnadňuje nazouvání a vyzouvání. Ideální na letní dny. Uzávěr...

Dětské sandály Crocs Crocband Sandal Kids mají nastavitelný pásek, což usnadňuje nazouvání a vyzouvání. Ideální na letní dny. Uzávěr Hook-and-loop poskytuje bezpečné uchycení Croslite materiál ™ pro lehké odpružení a pohodlí Croslite ™ – je patentovaný materiál z extrudované pryskyřice, nejde o umělou hmotu ani o gumu Zamezuje pocení, zápachu, tvorbě plísní a bakterií Ergonomicky tvar s prokázaným výrazným snížením pocitu unavených nohou při pravidelném používání Neodolatelný produkt lze koupit pohodlně tady na stránkách v oblíbené sekci dětská obuv. Vyhledejte si parádní zboží z naší sekce za super peníze! To ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kousků značky CROCS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Crocs Crocband Sandal Kids od společnosti s výborným jménem CROCS získáte tady extra se slevou. Nyní získáte od 749 Kč.