Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 lime-olive

Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 lime-olive Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů... více informací »
Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659
Značka: Silvini
249 Kč
DETAIL PRODUKTU
Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 lime-olive Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů...

Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 lime-olive Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů (49% polyamid microlon, 37% polyamid, 12% polypropylen siltex, 2% Elastan). Pata, špička a kotníky jsou zesílené proti oděru, na patě je zvýšený anatomicky tvarovaný lem ve tvaru Y. Vyrábějí se jako pravá a levá. Elastický pásek zabraňuje jejich posouvání v botě. Ponožky jsou středně vysoké, cca 14 cm, tenké a vhodné na kolo nejlépe do cyklistických treter.
Specifikace

zesílená pata
zesílená špička
plochý šev ve špici
anatomicky tvarované pro levé/ pravé chodidlo
zvýšení odvodu vlhkosti
elastické bandáže pro lepší držení ponožky
Ponožky » Cyklistické ponožky » Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 lime-oliveDiskontní produkt Cyklistické ponožky Silvini Bevera seženete snadno tady na stránkách ve známé kategorii cyklistické ponožky. Najděte si ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele Silvini. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Silvini dlouhodobě nabízí skvělé zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Vysoce kvalitní produkt Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 od značky s dlouholetou historií Silvini snadno seženete aktuálně na webu za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 249 Kč.