Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 yellow-cloud

Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 yellow-cloud Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů... více informací »
Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659
Značka: Silvini
249 Kč
DETAIL PRODUKTU
Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 yellow-cloud Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů...

Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 yellow-cloud Cyklistické ponožky Bevera, jsou vyrobeny z odolných funkčních materiálů (49% polyamid microlon, 37% polyamid, 12% polypropylen siltex, 2% Elastan). Pata, špička a kotníky jsou zesílené proti oděru, na patě je zvýšený anatomicky tvarovaný lem ve tvaru Y. Vyrábějí se jako pravá a levá. Elastický pásek zabraňuje jejich posouvání v botě. Ponožky jsou středně vysoké, cca 14 cm, tenké a vhodné na kolo nejlépe do cyklistických treter.
Specifikace

zesílená pata
zesílená špička
plochý šev ve špici
anatomicky tvarované pro levé/ pravé chodidlo
zvýšení odvodu vlhkosti
elastické bandáže pro lepší držení ponožky
Ponožky » Cyklistické ponožky » Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 yellow-cloud
Kvalitní a velmi žádaný produkt získáte právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice cyklistické ponožky! Prozkoumejte nové výrobky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze!

Nový výrobek Cyklistické ponožky Silvini Bevera UA1659 od skvělé a známé značky Silvini pohodlně dostanete nyní za parádní cenu. Aktuálně výhodně za 249 Kč.