Dámská sportovní bunda Nordblanc Leery NBWJL7360_KLR
Kvalitní a levný výrobek Dámská sportovní bunda Nordblanc Leery NBWJL7360_KLR jednoduše můžete najít u nás teď levně! Nabídka od 2076 korun!

DETAIL PRODUKTU
Obvyklá cena: 2076 Kč
Dámská sportovní bunda Nordblanc Leery NBWJL7360_KLR 38 Tato sportovní bunda má zateplený a větruvzdorný přední i zadní díl a rukávy z powerfleecu. Zateplené části jsou z příjemného lehkého materiálu s výplní z dutého vlákna FURTHERM®, která výborně udrží teplo a spolehlivé ochrání před profouknutím. Lehká sportovní bunda má vysoce ergonomický a funkční střih, který se výborně přizpůsobuje tělu a zároveň umožňuje volný pohyb. Je vhodná jako samostatná vnější vrstva, nebo jako vrstva pod bundu. Bunda je vhodná na nordic sporty nebo jen tak do přírody či do města.
BENEFITY
ELASTICKÉ
Pružná látka umožňuje volnost pohybu a maximální komfort při jakékoliv aktivitě.
NÍZKÁ VÁHA
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.
DUTÉ VLÁKNO
Zajistí vám maximální tepelný komfort a v náročných povětrnostních podmínkách dokáže akumulovat teplo, které lidské tělo vydává.
RYCHLESCHNOUCÍ
Vstřebává přebytečnou vlhkost a odvádí pot, který je rychleji odpařován a udržuje vás stále v suchu a v pohodlí.
PRODYŠNÉ
Pomáhá regulovat vaši tělesnou teplotu a zajistí dokonalý teplotní komfort za jakéhokoliv počasí.
ODOLNÉ PROTI VĚTRU
Odolá i silným náporům větru a udrží vás v pohodlí i ve vypjatých povětrnostních podmínkách a náročných situacích.
MATERIÁLY A ÚDRŽBA
Svrchní materiál: 76% polyester 20% nylon 4% elastan
Výplň: 100% polyester
Podšívka: 100% polyester
Pro udržení životnosti sportovního a technického oblečení je potřeba dbát na správnou péči, která se odvíjí především od typu a vlastností materiálu, ze kterého je produkt vyroben.
TECHNOLOGIE
FURTHERM®
Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách.
POWERFLEECE
Lehký, velmi elastický materiál, z vnitřní strany mikro broušený pro zvýšení tepelné izolace a komfortu. Z vnější strany hladký a velmi příjemný na dotek, nabízí výbornou tepelnou izolaci a ochranu proti nárazovému větru
DRYFOR®
Funkční vlákno, které výborně vstřebává tělesnou vlhkost a odvádí pot. Díky mikrodrážkám na jeho povrchu je vlhkost efektivně odváděna na vnější stranu materiálu, kde se rychle odpařuje, a pokožka tak zůstává suchá a v pohodlí. Tato vlastnost umožňuje materiálu zajišťovat dokonalou regulaci tělesné teploty. Bundy » Sportovní bundy » Dámská sportovní bunda Nordblanc Leery NBWJL7360_KLR 38