Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010 black

Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010 black Monsano je pánská větrovka z velmi lehkého a skladného materiálu Winbreaker,... více informací »
Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010
Značka: Silvini
1 990 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010 black Monsano je pánská větrovka z velmi lehkého a skladného materiálu Winbreaker,...

Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010 black Monsano je pánská větrovka z velmi lehkého a skladného materiálu Winbreaker, který odolává silnému větru. Na bedrech má kapsu, do které lze větrovku snadno sbalit. Rukávy jsou zakončeny elastickou gumou, k vašemu tělu se tak nedostane chlad či déšť. V pase má stahovací gumičku pro stejné účely. Na zipu zadní kapsy a pravé části hrudníku jsou reflexní prvky pro zvýšení vaší bezpečnosti za snížené viditelnosti. Využijete ji nejen na kole, ale i při outdoorových aktivitách – chůzi, běhu, horské turistice jako rezervní vrstvu pro případ zhoršeného počasí.
MATERIÁL

YKK
Windbreaker WR

Bundy » Sportovní bundy » Dámská sportovní bunda Silvini Monsano MJ2010 black

Ve slevě tento kus Dámská sportovní bunda Silvini Monsano pocházející od značky Silvini jde koupit teď za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 1 990 Kč.