Dámská zimní bunda Nordblanc Cagey NBWJL7315_TYM

Tento designový výrobek Dámská zimní bunda Nordblanc Cagey od značky s tradicí a dobrou pověstí Nordblanc snadno naleznete na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Akční cena od 3 036 Kč.
Dámská zimní bunda Nordblanc
Značka: Nordblanc
3 036 Dostupnost: SKLADEM
DETAIL PRODUKTU

Popis produktu

Dámská zimní bunda Nordblanc Cagey NBWJL7315_TYM Zimní nepromokavá bunda je vyplněná tepelně izolační výplní FURTHERM®, která udržuje tělo v teple a zaručuje potřebný teplotní komfort. Oceníte ji zejména při běžném nošení do města, na procházky zimní přírodou a podobně.
Benefity

    Vodoodpudivé
    Chrání povrch před průnikem vody a odpuzuje vlhkost vzduchu.
    Duté vlákno
    Zajistí vám maximální tepelný komfort a v náročných povětrnostních podmínkách dokáže akumulovat teplo, které lidské tělo vydává.
    Odolné proti větru
    Odolá i silným náporům větru a udrží vás v pohodlí i ve vypjatých povětrnostních podmínkách a náročných situacích.

Výbava

    dvojitý rukáv
    odepínací kožešinový límec
    systém bederního pásu

Materiály a údržbaSvrchní materiál: 100% polyesterVýplň: 100% polyesterPodšívka: 100% polyesterPro udržení životnosti sportovního a technického oblečení je potřeba dbát na správnou péči, která se odvíjí především od typu a vlastností materiálu, ze kterého je produkt vyroben.
Technologie    FURTHERM®    Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách. Bundy » Zimní bundy » Dámská zimní bunda Nordblanc Cagey NBWJL7315_TYM