Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021 black-white

Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021 black-white Dámské elastické kalhoty top kvality s cyklovložkou Elastic Interface® z materiálu Light... více informací »
Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021
Značka: Silvini
2 490 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021 black-white Dámské elastické kalhoty top kvality s cyklovložkou Elastic Interface® z materiálu Light...

Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021 black-white Dámské elastické kalhoty top kvality s cyklovložkou Elastic Interface® z materiálu Light MESH a QuatroFLEX. Laserem řezané šle jsou bez postranních švů a díky materiálu a střihu nikde neškrtí.
Santerno jsou dámské kraťasy s laserem řezaným laclem určené především na silniční cyklistiku. Vložka od firmy Elastic Inerface je vyrobena z velmi pružného, rychleschnoucího materiálu s výbornou prodyšností. Kalhoty pouze s nezbytným počtem švů výborně sedí a při delších vyjížďkách o nich nebudete ani vědět. Na spodním lemu kalhot je z vnitřní strany nanesen silikon, díky čemuž kalhoty skvěle drží na svém místě.. Santerno jsou špičkové dámské kalhoty na dlouhé aktivní jízdy nebo vyjížďky nejen na silničním kole.    Materiál

    lightMESH
    QuatroFLEX
    Elastic Interface®
Cyklistické oblečení » Cyklistické kalhoty » Dámské elastické kalhoty Silvini Santerno WP2021 black-white

Tento kvalitní a levný produkt Dámské elastické kalhoty Silvini od výrobce s dlouholetou historií Silvini jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 2 490 Kč.