Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 black

Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 black Tinella jsou dámské sportovní 3/4 cyklistické kalhoty s širokým pasovým... více informací »
Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026
Značka: Silvini
994 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 black Tinella jsou dámské sportovní 3/4 cyklistické kalhoty s širokým pasovým...

Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 black Tinella jsou dámské sportovní 3/4 cyklistické kalhoty s širokým pasovým límcem a protiskluzovým silikonovým znakem v dolní části nohaviček. Široký pasový límec je vytvarován s překryvem na břiše tak, aby držel kalhoty v dobré pozici a přitom netlačil na břicho při delším předklonu. Materiál je z 65 % z nylonu a z 35 % z elastanu, díky tomu jsou kalhoty velmi pružné a pevné. Mají kvalitní dámskou cyklistickou vložku z materiálu Coolmax a na několika místech také reflexní prvky pro zvýšení vaší bezpečnosti. Jsou to kalhoty určené na sportovní ježdění i na delší vyjížďky bez ohledu na cyklistickou disciplínu.
Materiál

QuatroFLEX

 

Cyklistické oblečení » Cyklistické kalhoty » Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 blackUnikátní a oblíbený výrobek Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella najdete nyní na stránkách zařazený v kategorii cyklistické kalhoty! Podívejte se na zcela nové produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci.

Tento levný produkt Dámské elastické kraťasy Silvini Tinella WP2026 od značky s tradicí a dobrou pověstí Silvini můžete najít zde nyní za outletovou cenu. Nyní za 994 Kč.