Dámské prodyšné ortopedické tenisky Šedá POUZE EU 39 (VÝPRODEJ)

Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a prodyšnou obuví, která je ideální pro jarní a letní měsíce Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a... více informací »
Dámské prodyšné ortopedické tenisky
Značka: Sport365
640 Kč
DETAIL PRODUKTU
Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a prodyšnou obuví, která je ideální pro jarní a letní měsíce Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a...

Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a prodyšnou obuví, která je ideální pro jarní a letní měsíce Námi velmi oblíbené tenisky jsou lehkou a prodyšnou obuví, která je ideální pro jarní a letní měsíce. Ortopedicky tvarovaná gelová stélka udržuje klenbu vašich nohou ve správném tvaru a při prvním styku s vaší nohou pocítíte měkký a velmi pohodlný došlap na první krok. Elastický nárt zaručuje, že budou tenisky perfektně sedět na noze i v případě, že máte vyšší nárt. Širší špička tenisek je také velkou výhodou, protože tak můžete předejít tzv. Halluxu, neboli vbočenému palci.

Zajímavý produkt Dámské prodyšné ortopedické tenisky od dodavatele zboží Sport365 najdete online se slevou. Momentálně k dispozici za 640 Kč.