Dámský batoh Osprey Tempest 30 III aluminium grey

Dámský batoh Osprey Tempest 30 III aluminium grey Nový dámský Tempest 30 značky Osprey, to je pokračování ve vývoji... více informací »
Dámský batoh Osprey Tempest 30 III
Značka: Osprey
3 689 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dámský batoh Osprey Tempest 30 III aluminium grey Nový dámský Tempest 30 značky Osprey, to je pokračování ve vývoji...

Dámský batoh Osprey Tempest 30 III aluminium grey Nový dámský Tempest 30 značky Osprey, to je pokračování ve vývoji legendy.Můžete ho použít od jednodenních výletů nalehko až po náročné horské výšlapy. Nová řada je vybavena inovativním vstřikovaným zádovým panelem, hlavní materiál batohu tvoří 100% recyklovaný nylon.Tempest 30 je batoh, který využijete na jednodenní výlety. Díky inovovanému zádovému systému AirScapeTM s EVA pěnovým polstrováním, vám bude batoh pohodlně sedět na zádech a podpoří vás i během pohybu náročným terénem.    + Batoh Tempest je určen pro ženy    + Bluesign® recyklovaný Robic® nylon    + Nastavitelný zádový panel AirScapeTM s EVA pěnovým polstrováním    + Odnímatelné hlavní víko batohu    + Kompresní popruh pod víkem    + Vnější přístup k hydrovaku    + Uchycení trekových holí Stow-on-the-GoTM    + Možnost uchycení dvou cepínů    + Postranní kapsy s kompresní funkcí InsideOutTM    + Odepínací popruhy na karimatku    + Spodní přihrádka na spacák s vyndavací dělicí přepážkou    + Přední pružná kapsa    + Kapsy na bederním popruhu    + Vnitřní karabina na klíče Turistické batohy » Malé batohy do 30l » Dámský batoh Osprey Tempest 30 III aluminium grey

Tento neodolatelný výrobek Dámský batoh Osprey Tempest 30 III od skvělé značky Osprey pohodlně dostanete u nás za výhodné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 3 689 Kč.