Sportovní vybavení a potřeby

Exon Jump Air Board odrazový můstek

Tento levný produkt Exon Jump Air Board odrazový od společnosti Exon Jump můžete sehnat právě teď u nás výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 590 Kč. EAN: 8591792397062
Exon Jump Air Board
Zjistit více
Značka: Exon Jump
1 590
Popis produktu

Odrazový můstek Air Board od značky Exon Jump je skvělým doplňkem pro rozvoj prakticky všech akrobatických prvků. Podložka efektivně tlumí nárazy a znižuje tak riziko zranění. Díky svým rozměrům (90 x 60 x 10 cm) a nízké hmotnosti je velmi praktická. Využijete ji tedy nejen v tělocvičnách nebo fitness centrech, ale například i doma v pokojíku nebo venku na zahradě (pro venkovní použití doporučujeme vždy používat kvalitní podložku). Přenést tento nafukovací můstek hravě zvládne i malé dítě. Přidanou hodnotou je možnost spojení pomocí spojky velcro na ostatní AirTracky. Podložka není určena k udržení tlaku, a proto se může stát, že během nevyužívání (i přes noc) trochu vyfoukne. Před každým tréninkem pečlivě zkontrolujte míru nahuštění.

Součástí balení je také přenosná taška a sada na lepení.

Nafukovací můstek nafouknete pomocí ruční pumpy Air 120 či elektrickým kompresorem pro AirTracky. Pozor! Ani jedna varianta není součástí balení!