Exon Jump Air Board odrazový můstek

Odrazový můstek Air Board od značky Exon Jump je skvělým doplňkem pro rozvoj prakticky všech akrobatických prvků. Podložka efektivně tlumí nárazy... více informací »
Exon Jump Air Board
Značka: Exon Jump
1 590 Kč
DETAIL PRODUKTU
Odrazový můstek Air Board od značky Exon Jump je skvělým doplňkem pro rozvoj prakticky všech akrobatických prvků. Podložka efektivně tlumí nárazy...

Odrazový můstek Air Board od značky Exon Jump je skvělým doplňkem pro rozvoj prakticky všech akrobatických prvků. Podložka efektivně tlumí nárazy a znižuje tak riziko zranění. Díky svým rozměrům (90 x 60 x 10 cm) a nízké hmotnosti je velmi praktická. Využijete ji tedy nejen v tělocvičnách nebo fitness centrech, ale například i doma v pokojíku nebo venku na zahradě (pro venkovní použití doporučujeme vždy používat kvalitní podložku). Přenést tento nafukovací můstek hravě zvládne i malé dítě. Přidanou hodnotou je možnost spojení pomocí spojky velcro na ostatní AirTracky. Podložka není určena k udržení tlaku, a proto se může stát, že během nevyužívání (i přes noc) trochu vyfoukne. Před každým tréninkem pečlivě zkontrolujte míru nahuštění.

Součástí balení je také přenosná taška a sada na lepení.

Nafukovací můstek nafouknete pomocí ruční pumpy Air 120 či elektrickým kompresorem pro AirTracky. Pozor! Ani jedna varianta není součástí balení!

Tento levný produkt Exon Jump Air Board odrazový od společnosti Exon Jump můžete sehnat právě teď u nás výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 590 Kč.