Sportovní vybavení a potřeby

Extrifit Syne 20 mg Fat Burner 60 tablet

Tento akční a ve slevě kousek Extrifit Syne 20 mg Fat Burner od značky s dlouholetou tradicí Extrifit jednoduše naleznete ještě dnes v bezva akci! Výhodně teď u nás za 173 Kč. EAN: 8594181608237
Extrifit Syne 20 mg Fat
Zjistit více
Značka: Extrifit
173
Popis produktu

Syne Thermogenic obsahuje nejvyšší povolenou dávku 10 mg účinné látky synefrinu – extraktu z Citrus aurantium (168 mg v 1 tabletě). Synefrin je vysoce funkční a efektivní látkou při redukci hmotnosti.

Syne 20 mg Fat Burner obsahuje účinnou látku synefrin – extrakt z Citrus aurantium, která ovlivňuje metabolismus lipidů a je účinná při kontrole tělesné hmotnosti. Ocení jej sportovci, kteří jsou v období rýsovací diety, stejně jako kdokoliv, kdo usiluje o minimalizaci podkožního tuku či o redukci tělesné hmotnosti.

Syne má nyní nové a silnější složení. Většina produktů obsahujících synefrin obsahuje pouze 10 mg účinné látky, nový Syne Fat Burner má rovný dojnásobek, tj. 20 mg!

Doporučené dávkování:

  • doporučená dávka je 1 tableta Syne 20 mg Fat Burner denně
  • užívejte nejlépe 30 – 60 minut před fyzickým výkonem
  • neužívejte před spánkem

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekombinujte s alkoholem. Skladujte v suchu, při teplotě do 25 °C. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím a skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Nutriční hodnoty Extrifit Syne 20 mg Fat Burner 60 tablet:

v 1 tabletě
Citrus aurantium extrakt (98 % synefrinu) 20,4 mg
Synefrin 20 mg

Složení:

Citrus aurantium extrakt (98 % synefrinu)

Přídatné látky: plnidla maltodextrin, celulóza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý