Falk Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací kapotou (VÝPRODEJ)

FALK Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací kapotou, výrobce FALK. Realistická kopie traktoru. ButterFly Farmer je speciálně... více informací »
Falk Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací
Značka: Falk
1 980 Kč
DETAIL PRODUKTU
FALK Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací kapotou, výrobce FALK. Realistická kopie traktoru. ButterFly Farmer je speciálně...

FALK Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací kapotou, výrobce FALK. Realistická kopie traktoru. ButterFly Farmer je speciálně navržen pro malé dobrodruhy od 2 do 5 let. Otevřená kapota umožní vašemu malému kutilovi zkontrolovat stav motoru. Přívěs lze snadno připevnit s bočními panely, což umožní přepravu písku, listů, půdy a kamenů z jednoho konce zahrady do druhého. Jako zahradník a farmář, vaše dítě bude rozvíjet samostatnost a představivost. Tento praktický 100% traktor vyrobený ve Francii s volantem s rohovou rukojetí zaručuje hodiny vnějších aktivit!

Vyrobeno z vysoce kvalitního odolného plastu s ohledem na bezpečnost dětí
s vlečkou
s klaksonem na volantu
rozměry: Délka s vlečkou 138 cm, Výška 53cm, Šířka 42 cm.
nosnost 30 kg
váha: 6,8 kg

Pro děti od 2 do 5 let

Tento kvalitní kus Falk Šlapací traktor 2042AB Butterfly Farmer s vlečkou a otevírací kapotou od skvělé značky Falk máte možnost získat aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu. V akci za 1 980 Kč.