FitmarkBags Termotaška na jídlo SHIELD LG

Lehká, přenosná s pevného polyesterového nylonu. Skvělý design. Materiály nejvyšší kvality. Inovativní funkce. Lehká,... více informací »
FitmarkBags Termotaška na jídlo SHIELD
Značka: FitmarkBags
2 599 Kč
DETAIL PRODUKTU
Lehká, přenosná s pevného polyesterového nylonu. Skvělý design. Materiály nejvyšší kvality. Inovativní funkce. Lehká,...

Lehká, přenosná s pevného polyesterového nylonu.

Skvělý design. Materiály nejvyšší kvality. Inovativní funkce. Lehká, přenosná s pevného polyesterového nylonu. Polstrovaný popruh, který je odnímatelný. Snadno si zorganizujete své jídlo.

Zdravé jídlo zabalené na cesty? Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Jedná se o revoluční organizér na vaše jednotlivé chody. Taška je přenosná a vyrobená z vysoce kvalitního materiálu. Součástí balení jsou čtyři vysoko těsnící krabičky na jídlo, patentovaný chytrý šejkr pro úschovu vašich vitamínu a proteinového prášku a chladící gely, které udrží potraviny v chladu.

Materiál: Polyester Nylon

Rozměry: výška 24 cm x šířka 35,5 cm x hloubka 20,32 cm

Objem: 19,5 l Hmotnost: 1,9 kg

Balení obsahuje: 5x vysoko těsnící boxy na jídlo (BPA free), 1 krabička na vaše vítamíny nebo protein, 2 vysoce kvalitní chladící gely (1 velký, 1 střední) TSA Testováno.

Péče: Tašku vyčistěte vlhkým hadříkem dle potřeby. Pouze ruční mytí. Nepoužívejte žádné čistící prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý

Často hledaný produkt FitmarkBags Termotaška na jídlo od skvělé značky FitmarkBags můžete koupit u nás za rozumné peníze. Nabídka již od 2 599 Kč.