FitmarkBags Termotaška na jídlo THE BOX LG

Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Zdravé jídlo zabalené na cesty?... více informací »
FitmarkBags Termotaška na jídlo THE BOX
Značka: FitmarkBags
2 099 Kč
DETAIL PRODUKTU
Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Zdravé jídlo zabalené na cesty?...

Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin.

Zdravé jídlo zabalené na cesty? Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Jedná se o revoluční organizér na vaše jednotlivé chody. Taška je přenosná a vyrobená z vysoce kvalitního materiálu. Součástí balení jsou čtyři vysoko těsnící krabičky na jídlo, patentovaný chytrý šejkr pro úschovu vašich vitamínu a proteinového prášku a chladící gely, které udrží potraviny v chladu.

Materiál: balistický nylon

Rozměry: výška 24 cm x šířka 35,5 cm x hloubka 20,32 cm

Objem: 17 l

Balení obsahuje: 4 vysoko těsnící boxy na jídlo (BPA free), chytrý šejkr pro vaše vitaminy a protein v jednom (BPA free), 2 vysoce kvalitní chladící gely (1 velký, 1 střední) TSA Testováno.

Péče: Tašku vyčistěte vlhkým hadříkem dle potřeby. Pouze ruční mytí. Nepoužívejte žádné čistící prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý

Exkluzivní produkt FitmarkBags Termotaška na jídlo od skvělé a známé značky FitmarkBags jednoduše získáte právě teď extra výhodně! Nabídky od 2 099 Kč.