FitmarkBags Termotaška na jídlo THE BOX

Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Zdravé jídlo zabalené na cesty?... více informací »
FitmarkBags Termotaška na jídlo
Značka: FitmarkBags
1 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Zdravé jídlo zabalené na cesty?...

Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin.

Zdravé jídlo zabalené na cesty? Díky tašce the BOX si můžete své jídlo vzít kamkoliv sebou a máte jistotu čerstvosti potravin. Jedná se o revoluční organizér na vaše jednotlivé chody. Taška je přenosná a vyrobená z vysoce kvalitního materiálu. Součástí balení jsou dvě vysoko těsnící krabičky na jídlo, patentovaný chytrý šejkr pro úschovu vašich vitamínu a proteinového prášku a chladící gely, které udrží potraviny v chladu.

Materiál: balistický nylon

Rozměry: výška 24 cm x šířka 26,6 cm x hloubka 21 cm

Objem: 13l Hmotnost: 1,6 kg

Balení obsahuje: 2 vysoko těsnící boxy na jídlo (BPA free), chytrý šejkr pro vaše vitaminy a protein v jednom (BPA free), 2 vysoce kvalitní chladící gely (1 velký, 1 střední) TSA Testováno.

Péče: Tašku vyčistěte vlhkým hadříkem dle potřeby. Pouze ruční mytí. Nepoužívejte žádné čistící prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý.

Tento oblíbený produkt FitmarkBags Termotaška na jídlo THE od přední značky FitmarkBags jednoduše naleznete zde nyní opravdu levně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 699 Kč.