Fitness Authority EAA Amino shot 120ml

EAA Amino shot jsou nadupané shoty, které můžeš mít stále po ruce. LEVRO EAA AMINO SHOT je suplement obohacující každodenní... více informací »
Fitness Authority EAA Amino
29 Kč
DETAIL PRODUKTU
EAA Amino shot jsou nadupané shoty, které můžeš mít stále po ruce. LEVRO EAA AMINO SHOT je suplement obohacující každodenní...

EAA Amino shot jsou nadupané shoty, které můžeš mít stále po ruce.

LEVRO EAA AMINO SHOT je suplement obohacující každodenní stravu o komplex aminokyselin BCAA a EAA. Esenciální aminokyseliny jsou nezbytné složky pro člověka, stejně jako základní složky svalů. Lidské tělo je nedokáže syntetizovat, což vyžaduje suplementaci z vnějších zdrojů. Receptura je vhodným zdrojem snadno vstřebatelných aminokyselin, doplněných o citrulin malát, L-glutamin a hořčík. Produkt je připraven ve formě malé injekční ampule – tekutá forma doplňku zajišťuje efektivní vstřebávání obsažených složek a představuje alternativu k přípravkům v kapslích, tabletách a prášku.

V bodech:

  • Každá ampule poskytuje přes 4 g exogenních aminokyselin BCAA a EAA
  • Komplex nejdůležitějších proteinových aminokyselin – BCAA a EAA podporují proces syntézy svalových bílkovin
  • Aminokyseliny BCAA a EAA jsou považovány za prospěšné pro regeneraci po tréninku
  • L-glutamin, jako jedna z hlavních aminokyselin pro budování svalů, může být užitečný pro regeneraci svalů po namáhavém tréninku
  • Citrulin je posilovač oxidu dusnatého (NO), který může podpořit efekt svalové pumpy, zlepšit výkon a zlepšit určité cvičební schopnosti
  • Hořčík přispívá k normální funkci nervosvalového systému, pomáhá snižovat pocity únavy, ovlivňuje normální energetický metabolismus a podporuje syntézu bílkovin

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 dávku 1x denně (1 porce = 120 ml). Před použitím protřepat

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze sloučenin produktu. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a dobře vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Pokud užíváte léky, poraďte se s lékařem, než začnete přípravek užívat. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Spotřebujte do konce, číslo šarže (na horní části obalu). Skladujte v suchu, při pokojové teplotě (15-25°C). Chraňte před světlem. Chraňte před mrazem. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Nutriční hodnoty Fitness Authority EAA Amino shot 120ml – Pomeranč, Citrus:

8,75g 17,5g
Citrulin malát 3000 mg 6000 mg
z toho citrulin 2000 mg 4000 mg
Beta-alanin 1600 mg 3200 mg
L-arginin AKG 1250 mg 2500 mg
z toho L-arginin 825 mg 1650 mg
Betain 1000 mg 2000mg
Kofein 200 mg 400 mg

Složení:
Citrulin malát, beta-alanin, arginin-alfaketoglutarát, betain hydrochlorid, protispékavá látka (oxid křemičitý), regulátor kyselosti, kofein, aromata, barviva, sladidla (sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy).

Nutriční hodnoty Fitness Authority EAA Amino shot 120ml – Exotic:

8,75g 17,5g
Citrulin malát 3000 mg 6000 mg
z toho citrulin 2000 mg 4000 mg
Beta-alanin 1600 mg 3200 mg
L-arginin AKG 1250 mg 2500 mg
z toho L-arginin 825 mg 1650 mg
Betain 1000 mg 2000mg
Kofein 200 mg 400 mg

Složení:
citrulin malát, beta-alanin, arginin-alfaketoglutarát, betain hydrochlorid, protispékavá látka (oxid křemičitý), regulátor kyselosti, kofein, aromata, barviva, sladidla (sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy).

Tento oblíbený výrobek Fitness Authority EAA Amino od skvělého a známého výrobce Fitness Authority snadno najdete nyní za výhodné peníze. Momentálně v akci za 29 Kč.