Sportovní vybavení a potřeby

Fitness Authority HMB Pro 250 tablet

Tento zlevněný výrobek Fitness Authority HMB Pro od top výrobce Fitness Authority jednoduše seženete tady ve výprodejové akci! V akci za 578 Kč. EAN: 5902052816538
Produkt bez obrázku
Popis produktu

HMB je organická chemická sloučenina obsahující krátký řetězec hydroxykyseliny.

Doplněk je vhodný pro každého, kdo je fyzicky aktivní a buduje svalovou hmotu. Mastná kyselina, produkována v lidském těle v důsledku změny aminokyseliny L-leucinu po každé intenzivní tělesné námaze.

HMB PRO 8000 je oblíbený produkt sportovců, kteří usilují o svalnatou a současně vyrýsovanou postavu. HMB si tělo v malém množství vytváří samo jako produkt látkové přeměny esenciální větvené aminokyseliny L-leucinu. Samotného L-leucinu by však muselo být přijato příliš velké množství k dosažení účinku. Z tohoto důvodu byl vytvořen produkt v ideální a dostupné podobě.

HMB – Ochrana před katabolismem

Na základě četných studií bylo potvrzeno, že HMB má antikatabolické účinky. Hlavním úkolem této látky je inhibice katabolických enzymů, a to především ubiquitinu, což má za následek zpomalení procesů vedoucích k degeneraci svalové tkáně. Právě kolem této funkce HMB koluje řada mýtů. Mnoho špatně informovaných kulturistů začátečníků a amatérů se domnívá, že suplementace HMB sama o sobě kompletně ochrání svalovou tkáň během redukční diety.

Doporučené dávkování:

  • Doporučená denní dávka HMB je 8 g denně
  • V závislosti na treninku a tělesné hmotnosti užívejte až 8 tablet denně
  • Dávka by se měla pohybovat v rozmezí 80-100mg na kg tělesné hmostnosti
  • Tréninkový den: ráno na lačno, před tréninkem, po treninku, po jídle, před spaním
  • Mimo trenink: ráno na lačno, kdykoliv během dne nejlépe po jídle a před spaním

Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na jakoukoli složku přípravku. Výrobek neslouží jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Chraňte před slunečním zářením. Držte mimo dosah dětí. Není vhodný pro těhotné a kojící matky. Udržujte na suchém a chladném místě.

Nutriční hodnoty Fitness Authority HMB Pro 250 tablet:

v porci 2tbl
3-hydroxy 3-methylbutyrát vápenatý 2000 mg
Z toho hydroxymethylbutyrát (HMB) 1720 mg

Složení:

β-hydroxy-β-methylbutyrát, vápenatý, plnivo (fosforečnan vápenatý), protispékavá látka (E470b, oxid křemičitý).

Alergeny:

Neobsahuje.