Fitness Authority HMB Pro 250 tablet

HMB je organická chemická sloučenina obsahující krátký řetězec hydroxykyseliny. Doplněk je vhodný pro každého, kdo je fyzicky... více informací »
Fitness Authority HMB Pro 250
578 Kč
DETAIL PRODUKTU
HMB je organická chemická sloučenina obsahující krátký řetězec hydroxykyseliny. Doplněk je vhodný pro každého, kdo je fyzicky...

HMB je organická chemická sloučenina obsahující krátký řetězec hydroxykyseliny.

Doplněk je vhodný pro každého, kdo je fyzicky aktivní a buduje svalovou hmotu. Mastná kyselina, produkována v lidském těle v důsledku změny aminokyseliny L-leucinu po každé intenzivní tělesné námaze.

HMB PRO 8000 je oblíbený produkt sportovců, kteří usilují o svalnatou a současně vyrýsovanou postavu. HMB si tělo v malém množství vytváří samo jako produkt látkové přeměny esenciální větvené aminokyseliny L-leucinu. Samotného L-leucinu by však muselo být přijato příliš velké množství k dosažení účinku. Z tohoto důvodu byl vytvořen produkt v ideální a dostupné podobě.

HMB – Ochrana před katabolismem

Na základě četných studií bylo potvrzeno, že HMB má antikatabolické účinky. Hlavním úkolem této látky je inhibice katabolických enzymů, a to především ubiquitinu, což má za následek zpomalení procesů vedoucích k degeneraci svalové tkáně. Právě kolem této funkce HMB koluje řada mýtů. Mnoho špatně informovaných kulturistů začátečníků a amatérů se domnívá, že suplementace HMB sama o sobě kompletně ochrání svalovou tkáň během redukční diety.

Doporučené dávkování:

  • Doporučená denní dávka HMB je 8 g denně
  • V závislosti na treninku a tělesné hmotnosti užívejte až 8 tablet denně
  • Dávka by se měla pohybovat v rozmezí 80-100mg na kg tělesné hmostnosti
  • Tréninkový den: ráno na lačno, před tréninkem, po treninku, po jídle, před spaním
  • Mimo trenink: ráno na lačno, kdykoliv během dne nejlépe po jídle a před spaním

Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na jakoukoli složku přípravku. Výrobek neslouží jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Chraňte před slunečním zářením. Držte mimo dosah dětí. Není vhodný pro těhotné a kojící matky. Udržujte na suchém a chladném místě.

Nutriční hodnoty Fitness Authority HMB Pro 250 tablet:

v porci 2tbl
3-hydroxy 3-methylbutyrát vápenatý 2000 mg
Z toho hydroxymethylbutyrát (HMB) 1720 mg

Složení:

β-hydroxy-β-methylbutyrát, vápenatý, plnivo (fosforečnan vápenatý), protispékavá látka (E470b, oxid křemičitý).

Alergeny:

Neobsahuje.

Tento zlevněný výrobek Fitness Authority HMB Pro od top výrobce Fitness Authority jednoduše seženete tady ve výprodejové akci! V akci za 578 Kč.