Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 500g

Xtreme Napalm Pre Contest je velmi silný předtréninkový stimulant, který funguje na principu tzv. svalové pumpy, což zaručí... více informací »
Fitness Authority Xtreme Napalm
480 Kč
DETAIL PRODUKTU
Xtreme Napalm Pre Contest je velmi silný předtréninkový stimulant, který funguje na principu tzv. svalové pumpy, což zaručí...

Xtreme Napalm Pre Contest je velmi silný předtréninkový stimulant, který funguje na principu tzv. svalové pumpy, což zaručí prudký nárůst svalové hmoty a především velmi radikální zesílení!

Xtreme Napalm Pre-Contest z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy“ během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaši muskulaturu. Narozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Pre-Contest opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů.

  • silný předtréninkový stimulant
  • oxid dusnatý urychluje transport živin a kyslíku do svalů
  • bez přídavku cukru
  • neobsahuje žádné sacharidy

Obsahuje L-arginin, který hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Podílí se na tvorbě svalové hmoty, stimuluje vyšší produkci růstového hormonu STH a jako prekurzor oxidu dusnatého NO má vliv vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů, a tím napomáhá i jejich rychlejšímu zásobení a lepší regeneraci.

Oxid dusnatý způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo a jejich následnému zásobování aminokyselinami a dalšími vitálními nutrienty důležitými pro růst svalové hmoty a její regeneraci.

Zefektivní Váš trénink na maximum. Optimální množství arginin alfa ketoglutarátu s citrulinem zvyšuje endoteliální vylučování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a významně posiluje transport živin, včetně anabolických stimulátorů přímo k pracujícím svalům. Výrobek je obohacen o beta alanin, který je součástí karnosinu, nejvýznamnější látky zodpovědné za nitrobuněčnou rovnováhu. Díky Napalmu Pre-Contest můžete během krátké doby zintenzivnit své tréninky až na hranici lidských možností.

Společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální schopnost vydržet i tréninkové „maratóny“. Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkům nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoli újmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodává nejdůležitější antioxidanty a minerální látky. Navíc obsahuje směs s klíčovými elektrolyty.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žádné sacharidy, díky čemuž je i vhodný pro všechny jedince, kteří omezili příjem sacharidů v rámci jejich diety. Od teď se mohou všichni „budovatelé“ svalové hmoty sami rozhodnout a vybrat si předtréninkový stimulátor bez obsahu sacharidů.

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte 1 odměrku (5,6 g) Xtreme Napalm Pre-Contest se 250 ml vody nebo džusu a užívejte 30 minut před tréninkem

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 500g – Citron, Limetka:

v porci 5,6g RHP
Vitamín C 100 mg 125 %
Niacin 10 mg 62,5 %
Vitamín B6 4 mg 286 %
Vitamín B12 5 mcg 200 %
Selen 27,5 mcg 50 %
Beta-Alanin (jako CarnoSyn®) 2000 mg
Arginin AKG 1000 mg
Z toho Arginin 700 mg
Citrulin malát 750 mg
Z toho citrulin 500 mg
Taurin 500 mg
Kofein anhydrát 200 mg
Glukuronolakton 100 mg
Sodík 10 mg
Hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®) 25 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Beta-Alanin (CarnoSyn®), Arginin AKG, citrulín malát, taurin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová (1)), směs vitamínů a minerálů [vitamín C(kyselina L-askorbová), hydrogenfosforečnan draselný, hydrogenuhličitan sodný, fosforečnan hořečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), seleničitan sodný, vitamín B12 (kyankobalamin)], aroma, kofein anhydrát, glukuronolakton, sladidla (acesulfam drselný, sukralóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®)(z mléka), barviva (E 104*)

*může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost u dětí

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Nutriční hodnoty Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 500g – Pomeranč:

v porci 5,6g RHP
Vitamín C 100 mg 125 %
Niacin 10 mg 62,5 %
Vitamín B6 4 mg 286 %
Vitamín B12 5 mcg 200 %
Selen 27,5 mcg 50 %
Beta-Alanin (jako CarnoSyn®) 2000 mg
Arginin AKG 1000 mg
Z toho Arginin 700 mg
Citrulin malát 750 mg
Z toho citrulin 500 mg
Taurin 500 mg
Kofein anhydrát 200 mg
Glukuronolakton 100 mg
Sodík 10 mg
Hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®) 25 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Beta-Alanin (CarnoSyn®), Arginin AKG, citrulín malát, taurin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová (1)), směs vitamínů a minerálů [vitamín C(kyselina L-askorbová), hydrogenfosforečnan draselný, hydrogenuhličitan sodný, fosforečnan hořečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), seleničitan sodný, vitamín B12 (kyankobalamin)], aroma, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), kofein anhydrát, glukuronolakton, sladidla (acesulfam drselný, sukralóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®)(z mléka), barviva (beta-karoten)

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Kvalitní a oblíbený výrobek Fitness Authority Xtreme Napalm od výrobce s dobrým jménem Fitness Authority pohodlně seženete u nás nyní za extra cenu. Nyní lze objednat jen za 480 Kč.