Sportovní vybavení a potřeby

Florbalová hůl Tempish Shock

Zlevněný výrobek Florbalová hůl Tempish Shock od skvělého a známého výrobce Tempish můžete sehnat online za rozumné peníze. Cena od 799 Kč.
Florbalová hůl Tempish
Ověřit dostupnost
Značka: Tempish
799
Popis produktu

Florbalová hůl Tempish Shock Žerď hole ze sklolaminátových vláken poskládaná z několika vrstev navzájem přesně geometricky orientovaných, aby bylo dosaženo ideálních vlastností žerdě co do pružnosti a pevnosti. Je středně tvrdá (flex 28mm) a dostatečně pružná zároveň. Hůl se skvěle vede a vykazuje perfektní vlastnosti jak při střelách, tak při technické manipulaci. Profil držení hole je klasický kulatý, zužující se k čepeli. Pro uchopení použita standardní omotávka Score Grip, která perfektně sedí v ruce. Hůl je osazena čepelí Twenty. Čepel je lehce vyhnutá a má lehce tvarovanou „vrtuli“.Florbalová hokejka se tak dá využít hlavně na technickou hru, jednoduše se s ní provádí střelba tahem a přihrávky.
ýška postavy [cm]     175 cm a víceDélka hole     100 cm/95 cmMateriál čepele     PAZahnutí čepele     levá, praváMateriál řídítek     sklolaminátTvrdost hole     28Omotávka     score gripŘídítka-tvar     konická – elipsovitáCertifikát     ANOHmotnost [kg]     95/280g, 100/290g Florbal » Florbalové hole » Florbalová hůl Tempish Shock