Force BEST černo-fluo dres + Force B30 černo-fluo kraťasy

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih... více informací »
Force BEST černo-fluo dres +
Značka: FORCE
1 169 Kč
DETAIL PRODUKTU
Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih...

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih dresu je sportovní, a tudíž dokonale padne na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický.

Kraťasy do pasu byly navrženy pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Zvolený materiál je jemný a elastický, tím pádem dokonale padnou na tělo. Výhodou jsou také nohavice zakončeny protiskluzným lemem a přední část ze síťoviny pro lepší odvětrání. Force BEST černo-fluo cyklistický dres krátký rukáv

Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih dresu je sportovní, a tudíž dokonale padne na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický.

• elastická guma v pase s protiskluzným silikonem
• reflexní prvky, odvětrání na bocích
• materiál: 100% polyester
• baleno v sáčku

Technické informace / velikostní tabulka:
Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/JERSEY_BEST_SHORT_SLEEVES.pdf

Force B30 černo-fluo cyklistické kraťasy do pasu s vložkou

Kraťasy do pasu byly navrženy pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Zvolený materiál je jemný a elastický, tím pádem dokonale padnou na tělo. Výhodou jsou také nohavice zakončeny protiskluzným lemem a přední část ze síťoviny pro lepší odvětrání.

Kraťasy s pohodlnou anatomickou vložkou
na přední části síťovina pro lepší odvětrání
ploché švy, reflexní prvky
zakončení nohavic širokým protiskluzným lemem
materiál: 85% nylon, 15% spandex
baleno v sáčku

Unikátní kousek Force BEST černo-fluo dres + Force B30 černo-fluo originál od značky FORCE je k získání na našich stránkách teď skutečně výhodně! Právě nyní za 1 169 Kč.