Force BEST černo-fluo dres + Force FAME černo-fluo cyklokalhoty

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih... více informací »
Force BEST černo-fluo dres +
Značka: FORCE
1 450 Kč
DETAIL PRODUKTU
Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih...

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih dresu je sportovní, a tudíž dokonale padne na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický.

Kraťasy byly navrženy pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Jejich střih je sportovní, a tudíž dokonale padnou na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický. Výhodou těchto kraťasů je zadní část ze síťoviny, která dobře odvětrává a dále také nohavice zakončeny protiskluzným lemem. Force BEST černo-fluo cyklistický dres krátký rukáv

Dres byl navržen pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Střih dresu je sportovní, a tudíž dokonale padne na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický.

• elastická guma v pase s protiskluzným silikonem
• reflexní prvky, odvětrání na bocích
• materiál: 100% polyester
• baleno v sáčku

Technické informace / velikostní tabulka:
Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/JERSEY_BEST_SHORT_SLEEVES.pdf

Force FAME černo-fluo cyklokalhoty se šráky a vložkou

Kraťasy byly navrženy pro jezdce, kteří požadují funkční materiály a kvalitní zpracování. Jejich střih je sportovní, a tudíž dokonale padnou na tělo. Zvolený materiál je jemný a elastický. Výhodou těchto kraťasů je zadní část ze síťoviny, která dobře odvětrává a dále také nohavice zakončeny protiskluzným lemem.

Kraťasy s pohodlnou anatomickou vložkou
šráky z elastické lycry, zadní část ze síťoviny, ploché švy
zakončení nohavic širokým protiskluzným lemem
materiál: 85% nylon, 15% spandex
baleno v sáčku

Levný výrobek Force BEST černo-fluo dres od našeho známého výrobce FORCE seženete momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Akční ceny od 1 450 Kč.