Force BULL černo-fluo cyklistická přilba + Force AMOLEDO fluo-šedé, černé skla cyklistické brýle

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Přilba BULL poskytuje nejvyšší bezpečnost při jízdě na kole díky vynikajícím vlastnostem a kompaktnímu... více informací »
Force BULL černo-fluo cyklistická přilba + Force AMOLEDO fluo-šedé
Značka: FORCE
1 690 Kč
DETAIL PRODUKTU
Set produktů za zvýhodněnou cenu. Přilba BULL poskytuje nejvyšší bezpečnost při jízdě na kole díky vynikajícím vlastnostem a kompaktnímu...

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Přilba BULL poskytuje nejvyšší bezpečnost při jízdě na kole díky vynikajícím vlastnostem a kompaktnímu designu. Cirkulaci vzduchu zajišťuje 20 integrovaných větracích kanálů, které vás udrží v suchu a chladu. Ochranu proti slunci vám zajistí zacvakávací kšilt.

Sportovní brýle s moderním designem a vynikající flexibilitou. Obroučky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu TR90, který kromě tvrdosti a pružnosti poskytuje i velmi nízkou hmotnost. Brýle se velmi dobře hodí nejen pro cyklistiku, ale i pro běh a ostatní sporty. Na výběr je zde i varianta s fotochromatickými skly. Force BULL černo-fluo cyklistická přilba

Přilba BULL poskytuje nejvyšší bezpečnost při jízdě na kole díky vynikajícím vlastnostem a kompaktnímu designu. Cirkulaci vzduchu zajišťuje 20 integrovaných větracích kanálů, které vás udrží v suchu a chladu. Ochranu proti slunci vám zajistí zacvakávací kšilt.

• Technologie double inmould, 20 otvorů, reflexní prvky
• možnost nastavení velikosti kolečkem
• síťka proti hmyzu
• černý kšilt je součástí balení
• SILIKON logo na zalepení otvorů po kšiltu
• hmotnost: 245 g
• certifikát CE

Technické informace / velikostní tabulka:
Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/helmet_manual.pdf

Force AMOLEDO fluo-šedé, černé skla cyklistické brýle

Sportovní brýle s moderním designem a vynikající flexibilitou. Obroučky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu TR90, který kromě tvrdosti a pružnosti poskytuje i velmi nízkou hmotnost. Brýle se velmi dobře hodí nejen pro cyklistiku, ale i pro běh a ostatní sporty. Na výběr je zde i varianta s fotochromatickými skly.

Pevnější a pružnější grilamidová obroučka (TR90)
polykarbonátová skla, UV 400
kategorie filtru 3, propustnost 15%
vak z mikrovlákna
baleno v papírové krabičce
hmotnost: 31g
podívejte se také na oficiální promo video:
https://www.youtube.com/watch?v=uT8FN80lIxw

Technické informace / velikostní tabulka:
Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/AMOLEDO_manual_web.pdf
Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/glasses_manual.pdf

Tento oblíbený produkt Force BULL černo-fluo cyklistická od společnosti FORCE jednoduše můžete sehnat právě dnes za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 690 Kč.